poniedziałek, 3 października 2016

Co niebawem wrzucam

Cześć,

jestem w trakcie pisania trzech artykułów jeden o tożsamości i reinkarnacje drugi o rozwoju struktur wzoszenia świadomości a trzeci o usuwaniu kościelnych pieczęci. Wszystkie trzy są mocno powiązane i zanim któryś wrzucę musze napisać wszystkie trzy. Pomyślałem , że są to dość ciekawe tematy i są to tematy z którymi wiele osób pracuje i może ktoś chciałby żeby rozwinął jakiś konkretny wątek. Jeśli tak to proszę dać znać komentarzu a na pewno odniosę się w tekście.

Pozdrawiam.

2 komentarze:

 1. Cześć.
  Może co do tożsamości coś o sumieniu.Niektórzy twierdza że sumienie można kształtować,wydaje się iz jest w tym trochę prawdy,nawet nie trochę.
  Co do kościelnych pieczęci może by odnieść sie do znaczenia okultystycznego rytuałów kościelnych.Wiadomo,to raczej juz widać że msza jest inwokacją.Inne rytuały jak środa popielcowa moze dla ludzi wydawać sie czymś mało znaczącym,co nie koniecznie musi być prawdą.Wartałoby aby wiedzieli z czym mają doczynienia.Nie są to moze jakieś super pomysły ale mysle ze i tak pytania bedą sie rodzic po przeczytaniu materiału bo tematy artykułów są superciekawe.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. W przypadku usuwaniu pieczęci warto by dodać na jakie ewentualne zagrożenia zwrócić uwagę i jak najlepiej zweryfikować czy już jesteśmy całkiem oczyszczeni - chodzi o to, że jak już zniszczymy pieczęcie, to mimo wszystko z której strony jeszcze można spodziewać się ataku i co jeszcze wtedy podoczyszczać.

  OdpowiedzUsuń

Polecam

Polecam zapoznać się, zwłaszcza każdemu kto jeszcze wierzy, że są jacyś "dobrzy" w polityce, teorie spiskowe są przesadzone a wojn...