niedziela, 13 listopada 2016

Ciekawy artykuł

Cześć,

jestem w trakcie pisania serii artykułów, Solaryzacja roczna - jak stworzyć swoją roczną drogę, analiza magiczna mszy świętej i kalendarza liturgicznego jako przykład rocznej solaryzacji, modlitwa muzułmańska - analiza magiczna jako przykład dziennej solaryzacji, era Wodnika czym jest i jakie skutki wywołuje i jak są wywoływane, mistrzowie duchowi - osobiste doświadczenia. Pisanie tych artykułów pobudziło u mnie masę dawnych przysiąg i zobowiązań do nie ujawniania tych faktów więc zostałem trochę spowolniony - ale nie zatrzymany :).

W miedzy czasie polecam ciekawy artykuł:

http://krajwspanialy.pl/rosyjski-podrecznik-1997-przyszlosc

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że ja po ostatnich wyborach musiałem sobie zrobić tarcze, konkretnie na psychotroniczny wpływ wywiadu rosyjskiego, i z tego co czytam różne blogi w Polsce w tematach ezo to niestety widzę, że duża grupa ludzi ulega temu programowaniu. Temat różnych masońskich wpływów jest znany, natomiast warto pamiętać, że GRU prowadzi swoją indoktrynacje i swoje wpływy a nasz wywiad niestety zdaje się nie mieć komórki psychotronicznej, więc każdy musi się chronić na własną rękę. Z tego artykułu wynika, że wywiad rosyjski może mieć powiązania ze środowiskami islamskimi i wydaję mi się, że swoim działaniem będzie wspierał czy już wspiera różne zamachy terrorystyczne, jestem w dużej mierze przekonany, że taka próba miała już miejsce podczas światowych dni młodzieży.

Pozdrawiam

Mateusz

8 komentarzy:

 1. Hej,

  co do artykułu to ciekawy, ale z paroma rzeczami się nie zgadzam:

  1. Konflikty rasowe w Stanach muszą następować skoro jest to coraz mniej homogeniczne etnicznie państwo (jak np. Polska, chociaż kiedyś było zupełnie inaczej). Otwarta i słabo kontrolowana polityka imigracyjna, do tego rozwijająca się poprawność polityczna i efekty widać.
  2. Turcja przestała być wrogiem Rosji od czasu zestrzelenia samolotu i teraz konsultują ze sobą większość ruchów na Bliskim Wschodzie. To zmiękczenie stanowiska pomiędzy krajami nie jest na rękę NATO, którego kluczowym członkiem na wschodniej flance w ewentualnym konflikcie z Rosją jest właśnie Turcja. Oba kraje kierują się swoimi interesami i w każdej chwili sytuacja może się zmienić.
  3. Nie udało się rozmontować Chin, bo Chiny nie tyle się temu oparły, a wskoczyły do gry jako nowe supermocarstwo i wielu analityków przewiduje konflikt pomiędzy Chinami a USA w najbliższych latach o miano hegemona tego świata.
  4. No i nie ma nic o sankcjach gospodarczych nałożonych na Rosję, które bardzo osłabiły i tak mizerną gospodarkę Rosji, która oparta jest na sprzedaży ropy (ostatnio najtańsza od lat). Co nie zmienia faktu, że "Matuszka" nadal jest potęgą militarną i tam nie ucięli dopływu gotówki.


  Co do wpływu psychotronicznego GRU, to czytałem o tym tylko w książce DEIR Wereszczagina. Sam system Dalszego Energoinformacyjnego Rozwoju moim zdaniem (pod kątem tego co przeczytałem na tym blogu), może być silnie uzależniający, ale nie próbowałem go eksplorować.
  Autor na początku książki opisuje, że w ZSRR powstawały specjalne zespoły, które miały za zadanie atakować psychotronicznie cele, a także osłaniać własnego przywódce. On sam takim zespołem kierował. Po upadku ZSRR możliwe, że te komórki częściowo się rozleciały, ale skoro Putin jest byłym szefem wywiadu, to można spodziewać się, że pieniędzy i woli na ich odbudowę w Rosji nie braknie. [Może coś przekręciłem, ale czytałem książkę już jakiś czas temu].

  Czekam na kolejne wpisy - M.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kwestia konfilktów moim zdaniem nie jest taka jasna, każde społeczeństwo ma swoje podziały i trudności, a jeśli inne państwo stara się je podsycać to będą coraz gorsze. To nie jest w żadnym stopniu nowe, takie rozgrywanie innych państw sugerował już Platon w "Państwie". Oczywiście konfilkty i problemy są i zawsze będą, natomiast jeśli wywiad danego kraju nie ochroni państwa przed zewnętrznym manipulowaniem i rozgrywaniem tego wbrew interesom danego społeczeństwa to jednolitość etniczna wiele nie pomoże.

   Łatwiej co udowadnia historia oprzeć różne podziały o kolor skóry czy widoczne różnice, ale można zrobić to samo na wiele róznych sposób. W społeczeństwach są rózne konfilkty i różnice interesów to się wydaje naturalne, ale różne grupy (kościoły, religie, inne państwa, grupy magiczne)starają się je rozgrywać i manipulować tym co jest, podgrzewac to i wzmacniać zamiast starac się prowadzić do rozwiązania.

   Moim zdaniem jesteśmy w dość krytycznym momencie, który będzie przynosił konsekwencje przez wiele lat i jest to świadome i nierozważne działania, którego celem jest doprowadzenie do wywoływania silnych rozchwiań w społeczeństwach aby realizować swoje cele. Łatwo zostać narzędziem w takiej sytuacji i mimo dobrych intencji zniszczyć życie sobie i innym.

   Analogiczne działania różnych grup magicznych i religijnych doprowadziły w czasie dwudziestolecia międzywojennego do dojścia Hitlera do władzy, z moich obserwacji i doświadczeń obecnie bardziej zmierzają w stronę "rewolucji francuskiej".

   Grupy magiczne i religijne starają się kontrolować ludzkie umysły i tych wpływów obecnie jest dużo i robi się coraz więcej a w ludziach rośnie wściekłość, nie sądze, że jakaś z tych grup interesu odpuści. "Biali magowie" robią to samo co "czarni magowie" tylko ciągną w swoją strone, a każde chce narzucić po prostu swoją wole czy raczej swojego boga.

   Generalnie moim zdaniem część rytuałów grup magicznych jest oparte obecnie o Urana, a część o Plutona i Chirona. Każdemu kto to robi wydaję, że jest prowadzony przez boga czy istoty światła albo, że zbawia ludzi. W konsekwencji tego około roku 2028-2036, ponieważ wtedy powtórzy się pewna sekwencja astrologiczna z czasów rewolucji francuskiej może dojść do podobnej realizacji potencjałów jakie są teraz tym działaniem tworzone.

   Działania psychotroniczne GRU, są też związane z próbami ograniczania zdolności parapsychicznych w krajach sąsiednich - zwłaszcza wszystkich dotyczących telepatii.

   Generalnie dużo wiecej na temat odziaływania magicznego z uwzględnieniem astro-magii chce napisać w artykule o Erze Wodnika, opiszę to na podstawie rytuałów w których sam uczestniczyłem w latach 2012-2014 w pewnej grupie, którą opuściłem i w dużej mierze już sie rozpadła. Postanowiłem szczegółowo opisac te rytuały i ich założenia i czemu są wykonywana. Wydaję mi się , że większość ludzi jest nieświadomych skali takich wpływów i ich ilości.

   Dzięki za ciekawy komentarz.

   Pozdrawiam.

   Usuń
  2. Czołem.
   Te mechanizmy w odniesieniu do "elektrycznosci" nazywam tworzeniem ujemniego potencjału w wyniku którego musi pojawić sie energia.Odpowiednio łączona przez magnetyzm(moze być w formie propagandy) jak kosmiczne konstrukty plazmy (przewodzace potem prad),będzie stanowić energie dla tego który je świadomie wzbudza.Ów mechanizm jest bardzo stary i mozna o nim przeczytać w takich ksiegach jak nawet biblia.W objawieniu jest mowa o wzburzonym morzu z którego wychodzi bestia a ktoś korzystajac z tego zaczyna ją dosiadać(wielka nierzadnica).W korpus hermeticum jest wizja jak Boski Poimandres przedstawia wyjącą i czarną mase z której wyskakuje ogień.Z chaosu porządek jest tym samym schematem.Albo to co sam pisałeś:gdy duch nie moze zaspokoić potrzeby z samej egzystencji,zaczyna tworzyć...."Ludzie baterie" wprowadzeni w stan "minusa" zaczynają generowac energię a ktoś inny ta energia kieruje dla swoich potrzeb.Idea kierownictwa energiami i unikania odpowiedzialnosci za wzbudzanie ich rodzaju równierz jest stare jak świat.Np.wg.religii Jezus jest taką ofiarą,za winę innych.Zwyczaje z wypędzanym kozłem ofiarnym,stosowane w Izraelu czy tekze przez Greków,jest wyrazem rozumienia owego mechanizmu.Równierz ofiary z ludzi dla Bogów,lub bardziej znany zwyczaj składania Baranków słuzacy także innym celom.Podejrzewam iż magicznie można tworzyć energie dzieki którym człowiek żle będzie sie czuł(niespokojny i poddenerwowany czy zdepresjonowany).Wówczas zacznie szukac przyczyny która w odpowiednim czasie zostanie mu podana.Dla tego uważam np.Alexa Jonesa za oszusta gdyz właśnie tak postępuje.Powoduje napięcie które będzie mozna wykorzystać dopiero potem(np. w wyborach Trampa.)Jest to energia do tego destruktywna gdyz przewlekła niczym stres.Trzeba byc czujnym w przyjmowaniu kodów.Poznawanie ich mechanizmów w tym pomaga.
   Pozdrawiam i czekam na wiecej(oczywiscie cierpliwie).

   Usuń
 2. Patrzałem artykuł i wg mnie Rosja powinna byc silna.Nie dla tego aby mogła grabić ale ze jest równowagą w sile dla ekspansji amerykańskiej.O obliczu "zachodu" można poczytać w moim zdaniem ciekawej nawet historycznie ksiazce Noemi Klein "Doktryna Szoku".Amerykanie się nie patyczkują,A ich przyjazń jest mocno wątpliwa.Wydaje mi się ze trzeba stanowczo sobie zakodować iż w polityce nie ma przyjażni ani uczuć.Dotyczy to równierz Rosji.Równowaga sił może zapewnić względny spokój.Mamy tego przykład z Irakiem,czy Syrią gdzie w zestawieniu z USA owe państwa są bezbronne.To dla tego atakuje się tych którzy nie maja broni masowego rażenia.
  W moim widzeniu:Europa dużo nam dała,ale za cene wiecznego palca na spuście cyngla.Natomiast za Rosji kraj nie był tak bezwzglednie eksploatowany jak dziś:chociażby z lasów.Kapitalistów z zachodu nie obchodzi co stanie się z Polską.Po prostu chcą ja zniewolić i wyeksploatować co juz jest faktem.Embargo na rynki Rosyjskie to nic innego jak całkowite uzaleznienie się kraju od gospodarki zachodniej.Polskie ofiary w ludziach juz się nie liczą.Rosja chociaż jak tam pisze uznają nas za równych sobie jako słowian.Na zachodzie Polak jest nikim i traktowany jest jak murzyn z politowaniem i pogardą.Władze powinny prowadzić politykę obustronną,z korzyścia dla jednych ale drugich takze,w swoim interesie.Niestety,dług i coroczna zależność od pozyczek określają prawdziwego pana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się, jednak na te kraje nieszczęście w dużej mierze sprowadził ich fanatyzm. Znam osobę, którą poznałem jako młody chłopak ponad 10 lat temu, i zanim jeszcze Bush najechał afganistan na terenie polski została zwerbowana a potem szkolona w maroko na coś w stylu maga-wojownika, który tworzył grupe magiczną w Polsce. Tworzył ja na polecenie swojego zakonu, kiedyś sie przyznał, że był szkoly przez Al-kaide. Faktycznie mówił biegle po arabsku, miał pierścień z Salamandrą i był wyszkoly w socjotechnice. Gdy odrzuciłem udział w jego grupie ta znajomość się rozpadła. Więc jak się robi takie rzeczy, to też nie ma się co dziwić, że wkońcu Cie zbombardują. Obecnie ta osoba ponoć przebywa na jakimś szkoleniu w Rosji, gdzie nie wiem ulepszają szkolenie tych fanatyków. Nie znam wszystkich szczegółów ponieważ wiele lat temu nasza znajomość się urwała, początkowo uważałem tą osobę za ściemniacza, później za ciekawego człowieka a następnie za fanatyka. Gdy jego misja stworzenie grupy magicznej padła, jego organizacja ograniczyła mu w dużym stopniu moc jako kare za nieudolność.

   Także islamscy fanatycy na długo przed inwazją krajów arabskich przez Busha tworzyli dziwne organizacje i powiązania na terenie Polski i innych krajów. Tu muszę przyznać, ze z tego co ta osoba mówiła, ABW się nim zajmowała co jest w sumie słuszne z punktu widzenie bezpieczeństwa kraju. Z drugiej strony bez wyszkolenia w psychotronice, to zbyt skuteczni w tym nie byli, chodzili za nim i podsłuchiwali.

   Całościowego planu organizacji stojącej za tą osobą nie znam, część jest dość oczywista walka z KK. Ale też silna inwazja wzorców kulturowych i cofnięcie praw człowieka i uprzedmiotowienie kobiet.

   Planowałem o tym nie pisać, ale z drugiej czemu miałbym to przemilczeć. Powodem, że poruszam ten temat jest coś co widziałem na kilka dni przed swiatowymi dnia młodzieży. Przypadkiem pewna osoba, zapytała mnie co widze w egregorze ukrainy i w trakcie opisywania moich wrażeń zobaczyłem, że ktoś akumuluje ciemność i próbuje coś ukryć na terytorium Polski, Ukrainy i Węgier i części Rosji. W trakcie tej wizji zauważyłem że jedynie na Wegrzech ktokowiel to zauważył, ani z Rosji ani z Polski nie było żadnej reakcji. Z moich odczuć wynikało, że to próba ukrycia i nałożenie tarcz magicznych na zamachowców. Pare dni później media podały oszczędny komunikat, że ktoś został zatrzymany z takim podejrzeniem. Te tarcze ktoś stworzył w eterze, więc nie była to prymitywna magia. A zobaczyłem to praktycznie przypadkiem bo na codzień jestem zajęty i nie patrze w egregory narodów, a troche przerażający jest fakt, że nie widziałem żadnej reakcji a nawet zauważenia tego przez polskie służby.

   Usuń
  2. Rysiek Kapusciński na długo przed WTC pisał ze polityka amerykańska zmierza do tego aby każdego araba postrzegać jako terrorystę.Pierwszy samochód pułapke zdetonowali żydzi w palestynie,w pobliżu urzedu arabskiego.Nie mogę powiedzieć jak było w dawnym Iraku.Ale z tego co mozna znalezć był to stosunkowo normalny kraj o wysokim stopniu szkolnictwa(gdzie odsetek analfabetyzmu był mniejszy jak we Włoszech),czy opieką medyczną.Wielu polaków jeżdziło tam pracować.Teraz jest ruiną a Belka będac tam z wizytą wmawiał ludziom że powinni likwidować swoje miejsca pracy w imie lepszej pszyszłości i doktryny Friedmana.Korei północnej nikt nie chce najeżdżać.Tam nie ma ropy a dzieja sie takie rzeczy że włos jeży się na głowie.Arabski fanatyzm stał sie faktem ale wydaje mi się,ze przybrał niepomiernie na sile dopiero teraz.Zgodnie z polskim przysłowiem "jak trwoga to do Boga".Krytyczna sytuacja w ich krajach,wyzwala pewne potencjały a wówczas religia staje się ich katalizatorem.Do głosu zaczynają dochodzić trendy skrajnych fundamentalistów i różnej maści szaleńców.Dla tego sytuacja obecnie jest taka jak ja opisujesz.Stosunek do religii wszelkiej jest dla nas klarowny.Jak powiedział pewien noblista:Ludzie "dobrzy" bez religii beda postępować dobrze,natomiast zli zle.Z religią zli będą dalej robic swoje a dobrzy stana sie złymi.Tak to mniej wiecej szło.
   Nie chodzi mi w tym o jakieś wybielanie 'biednego araba".Każda nawet zła rzecz ma rózne oblicza.Tak jak ładunek termojadrowy,czy nawet dwie wojny światowe rozegrane w europie.
   To co piszesz świadczy o tym że są ludzie nawet w kręgu władzy którzy dobrze znają wage okultystycznych nauk i ich oddziaływań.Podejrzewam że nawet cieszą się iz większość traktuje je z ironicznym usmieszkiem a na pewno chciałoby aby ludzie nigdy ich nie poznali.
   Ów przypadek moze takze swiadczyc o tym że pomimo wielu "specjalistów" reklamowanych przez swoją absolutnie niepodwazalną wiedzoprawdę magiczną,mało kto tak naprawdę osiaga wyższy stopień rozumienia i widzenia tego do czego daży aby mógł mówić od siebie a nie z ksiażki czy innego żródła.Spotykałem kiedyś takich ludzi którzy przekonani o swojej racji magicznej w gruncie rzeczy szkodzą zwodząc.Raz byłem świadkiem jak człowiek opisywał kontakt z godforma a ten wmówił mu ze to majaki albo jak kłucił się o prawidłowy kolor energii.Ukazuje to sytuacje,wiele niby okultystycznej informacji(czasem az nadmiar) a z drugiej wąziutkite grono z nich korzystające.

   A tak na marginesie ciekawe może być to że w czasie kiedy miałeś "problemy" i dla tego nie pisałeś, mnie opuscił owy Duch Ziemi i wachadło przestało działać.Może tak właśnie miało być.Sam mówił ze kiedys odejdzie.Jedyną "namacalnosć" rzeczy "nienormalnych" stanowi jeszcze działająca różdzka.

   Usuń
  3. Możliwe, tak naprawdę wersje historii jaką znamy jest własnie wersją historii. Widzimy skutki i staramy się zrozumieć przyczyny, które są zazwyczaj bardziej złożone niż nam się początkowo wydaję - w całym konflikcie z arabami Izrael na pewno odgrywał znaczną role jeśli nie wiodącą.

   To faktycznie ciekawe, wiązałem to z dawnymi rytuałami, które musiałem no nowo czyścić.

   Dzięki za ciekawe spostrzeżenia.

   Pozdrawiam

   Usuń
  4. Jest tak jak piszesz,z tą historią.Wg.mnie obowiązuje w możliwości jej poznawania zasada która ogólnie się sprawdza.Nie znajdzie się jej w mediach głównego nurtu.Kiedyś przyłapałem się na tym że jak coś się staje (kiedy podają media jakieś wydarzenie) czekam na wyjaśnienie co to oznacza.Był to rodzaj objawu,nazwałbym go zubożeniem umysłowym,zależnoscią,swego rodzaju hipnozą telewizyjną.Media przede wszystkim służą do wzbudzania odpowiednich nastrojów a nie do przekazywania rzetelnej informacji.Jej samej trzeba szukać gdzie indziej.Od tego dnia przestałem ogladać telewizje tym bardziej ze były w niej albo same brudy albo odmózdzajace "rozrywki".Zaczałem więcej czytać i postrzegać rzeczywistosć wokół siebie jako coś co najwierniej oddaje prawdę.
   Zdobywanie wiedzy to zapewne jak wiesz:syzyfowa praca.Nie ma końca,jak powiedział Salomon równierz pisanie ksiażek.
   Zauważyłeś linie obrony sfery biznesowej w aferze taśmowej?Tematem było:"Jak można było podsłuchiwać nielegalnie poufne rozmowy członków rządu z finansjera swiatową?? Skandal!" W takim tonie główne media traktowały przez tygodnie ów wyciek.Natomiast istote rzeczy przemilczano.Dopiero pózniej wyszła (przyczynowość nie do końca znana,byc moze obrona przed wiezieniem,lub kalectwem) ich rewelacyjna tresć i obraz stanu państwa polskiego.Kiedy dla przykładu jakiś gosciu mówi:Dobra..,dostaniecie owe pieniadze ale ten Pan nie moze juz byc ministrem finansów...Oto polska demokracja.Jest to jeden z wielu przykładów.
   Pozdrawiam.

   Usuń

Polecam

Polecam zapoznać się, zwłaszcza każdemu kto jeszcze wierzy, że są jacyś "dobrzy" w polityce, teorie spiskowe są przesadzone a wojn...