piątek, 18 listopada 2016

Islam – analiza magiczna, przykład solaryzacji


Islam – analiza magiczna, przykład solaryzacji

W tym wpisie nie będę analizował szerokiej historii islamu i rożnych jego nurtów, chce omówić jedynie wąski magiczny aspekt tej religii, które poza tym, że moim zdaniem jest bardzo ciekawy może stanowić świetną ilustracje technik solaryzacji.

Pierwszym elementem jest magiczne urządzenie zwane Al-Kaba znajdujące się w Mekce i będące najświętszym miejscem islamu. Al-Kaba wedle wierzeń muzułmanów została zbudowana przez Adama i uległa zniszczeniu w trakcie wielkiego potopu a następnie odbudowana. Al-Kaba ma kształt czarnego sześcianu, jest to kształt czczony zarówno w rytuałach masońskich jak i kabale żydowskiej. Symbolicznie odnosi się do Saturna, i oznacza perfekcyjne zrozumienie i skończony system. Innymi słowy oddaje sobą koncepcje , że zawiera w sobie cała wiedzę, cała moc, całe życie i cała świadomość. Tym samym oznacza to, że system który reprezentuję jest doskonały, skończony i nie ma nic poza nim. Oczywiście można nadać inne znaczenie symbolowi czarnego sześciościanu odnoszę się do jego religijnych znaczeń.

Wewnątrz Al-Kaby znajduję się Hadżar, czarny kamień który składa się ze scalonych obręczą trzech kawałków meteorytu lub lawy. Kamień ten jak i cała Al-Kaba był przedmiotem kultu w czasach przed-islamskich. Wokół Al-Kaba znajdowały się symbole 360 bożków, które prorok Mahomet kazał skuć i zastąpić wersami z islamu. Każdy tych bożków symbolizował jeden stopień ekliptyki i był personifikacją jakości danej doby w tym regionie. Jest to moim zdaniem najpotężniejsze narzędzie magiczne (obok piramid – które jednak nie są tak aktywnie i wprost używane) obecnie w użyciu. Zapewnia ono kapłanom islamu roczną solaryzacje, pochodzi z bardzo dawnych czasów, a dzięki zmianą jakie wprowadził prorok nanosząc na nie wersy świętej księgi w sposób stały i ciągły solaryzuje Koran.

Wedle informacji na temat masonów, ale można je też znaleźć odnośnie Hitlera i innych okultystów, darzą oni islam i Koran wielką estymą. Uważają islam za bardzo pożądaną i potężną religie. Nie jest tak dlatego, że zgadzają się z moralno-etycznymi nakazami islamu, a dlatego, że islam dysponuję potężnym narzędziem magicznym i mogą poprzez używanie rytuałów związanych z islam korzystać z tej mocy. Aby to zrobić należy uznać Allaha za swojego boga, co ponoć jest elementem 32 stopnia masonerii w niektórych lożach.

Do Al-Kaby można wejść i moim zdaniem wewnątrz tego urządzenia mają miejsce jedne z najpotężniejszych energetycznie rytuałów jakie obecnie odbywają się na świecie. Samo urządzenie dzięki swojej konstrukcji i programowaniu prowadzi automatycznie roczną solaryzacje, więc w przeciwieństwie do duchownych KK, Arabowie nie muszą się tym przejmować.

Obowiązkiem każdego muzułmanina jest pielgrzymka do Mekki i modlitwa przed Al-Kabą. W oczywisty sposób łączy to każdego wyznawce islamu z tym urządzeniem ale też z tym miejscem, co pozwala kapłanom przyzywać wszystkich swoich wyznawców w każdym rytuale jaki tam odprawiają. Co więcej każdy muzułmanin gdy się modli, modli się twarzą zwrócony do Mekki i tym samym energetyzuję Al-Kabe.

Drugim etapem solaryzacji życzeń kapłanów islamskich, i tym z którego pochodzi siła tej religii jest obowiązek modlitwy 5 razy dziennie. Oczywiście pory te są połączone z położeniem Słońca i tak:

• Fażyr – modlitwa poranna rozpoczyna się o świecie i kończy tuż przed wschodem Słońca
• Zuhur – czas modlitwy środkowej rozpoczyny się kiedy Słońce przekroczy zenit i zaczyna opadać
• Asr – modlitwa popołudniowa
• Maghrib – modlitwa trwająca od zaraz po zachodzie aż do zmierzchu
• Isha – wieczorna modlitwa zaczyna się kiedy zmierzch zniknie w ciemnościach nocy i trwa do północy


Całość modlitw daje taki obraz. Jak widać obszar między V a I nawet wizualnie przypomina wierzchołek Al-Kaby. Warto też pamiętać, że wyznawcy islamu są rozsiani po cały świecie, więc można założyć, że cały czas jakiś wyznawca islamu jest w trakcie jednej z 5 modlitw. Wydaję się to bardzo prawdopodobne ponieważ islam zrzesza według Wikipedii 19,2% ludności Ziemi. Także wszelkie życzenie kapłanów, którzy zarządzają Al-Kabą są energetyzowane poprzez roczną i dzienną solaryzację a dzięki rozsianiu wyznawców na cały świecie, można śmiało założyć, że jest to religia nad którą Słońce nie zachodzi nigdy.

4 komentarze:

 1. Hej,

  możesz napisać coś o ramadanie? Zaciekawił mnie pod kątem tego co piszesz, bo to dziewiąty miesiąc kalendarza muzułmańskiego (księżycowego). Jest ruchomy i oparty o fazy księżyca - start w nów.
  Za Wikipedią:
  "Podczas trwania ramadanu od świtu do zmierzchu (około 15 minut po wschodzie słońca) muzułmaninowi powyżej 10 roku życia nie wolno spożywać żadnych pokarmów, pić żadnych napojów, palić tytoniu, używać kosmetyków, uprawiać seksu."
  Poza tym muzułmanin powinien w tym miesiącu więcej się modlić.

  Czy takie obostrzenia mają za zadanie wzmocnić moc energetyzowania Al-Kaby?
  Jakaś korelacja do Wielkiego Postu w KK?

  Wszystkie Twoje ostatnie wpisy bardzo ciekawe, ciężko coś ciekawego dodać :)

  Pozdrawiam M.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie obostrzenia powiązane z praca z Księżycem wzmocnią eneregtyzacje ale ich głównym celem jest wzbudzenie frustracji w psyche którą później można zamknąć w systemie moralnym i zbudować agresywna i nie zaspokojona tożsamość religijno społeczna która łatwo się zarządza poprzez ryty magiczne. Wielki post ma ofc podobna funkcje ale sposób nawiązania do cyklu księżycu w kk jest bardziej subtelny tj. Łączy się przyporządkowaniem jakości astrologicznych do dni tygodnia przez co nie jest oczywisty na pierwszy rzut oka. Wiec są to podobne mechanizmy ładowane trochę inaczej ale równie skutecznie.

   Usuń
  2. Przypisanie planet do dni tygodnia, jest obecne chyba w każdej kulturze i co ciekawie z tego pamietam zawsze tak samo. Skąd pochodzi ta praktyka, nie wiadomo także nie polecam stosować w swojej pracy magicznej. Ja nigdy nie używałem tego systemu do magicznej pracy, wiec też nie mam osobistych doświadczeń.

   Usuń
 2. Wniosek z obu wpisów o islamie i chrześcijaństwie jest taki, że islam wręcz wprost pokazuje, że wyznawcy są wykorzystywani w ładowaniu struktur religii za pośrednictwem astromagii (kalendarz księżycowy, codzienne modlitwy względem położenia Słońca), a w KK jest to bardziej ukryte i subtelne. Co nie zmienia faktu, że jest to tym samym i wiedząc to, można poczuć się jak bateria ładująca wielką elektrownie.

  OdpowiedzUsuń

Polecam

Polecam zapoznać się, zwłaszcza każdemu kto jeszcze wierzy, że są jacyś "dobrzy" w polityce, teorie spiskowe są przesadzone a wojn...