czwartek, 29 grudnia 2016

Ciekawy film

Cześć,

polecam ciekawy film https://www.youtube.com/watch?v=cFQg2c_dmrk

Niestety ilość mojego czasu w grudniu wynosiła zero. Mój plan pisania na grudzień się całkowicie nie powiódł, mam nadzieje, że uda mi się to nadrobić w najbliższych dniach ( tygodniach).

Pozdrawiam

Mateusz

4 komentarze:

 1. Interpretacja kart jest daleka od ideału ale wiele informacji jest ciekawych. Proszę zwrócić uwagę , że kart jest 8 więc prawdopodobnie odnosi się do 8 pogańskich świąt, i może być to pokazanie "elicie" jakie jakości będą promowane w ich rocznym planie (solaryzacji).

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze że się odezwałeś.Juz myslałem ze cos sie stało.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. W temacie:

  http://www.taraka.pl/proroctwo_na_rok_przyszly

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dużo ciekawsza interpretacja kart niż w filmie.Ciekawą informacją jest z pewnością, że karta z Trumpem została zamieniona na inną przed wydaniem. Moim zdaniem jeśli ma to jakiś związek z tajnymi grupami magicznymi, bardziej pokazuję to w jakim kierunku organizować rytuały lub na podstawie jakiś zdarzeń "wampiryzować ludzi". Oczywiście trzecią opcją jest to, że to po prostu żart i przypadek. Dowiemy się w pewnym stopniu pod koniec roku :).

   Usuń

Polecam

Polecam zapoznać się, zwłaszcza każdemu kto jeszcze wierzy, że są jacyś "dobrzy" w polityce, teorie spiskowe są przesadzone a wojn...