piątek, 2 grudnia 2016

Plan wpisów

Cześć,

w pierwszej kolejności chcę opisać skrótowo astro-magię i chciałbym zakończyć ten etap do końca roku. Zdaję sobie sprawę, że przydałoby się więcej informacji na temat oddziaływań astrologicznych i jest to mój plan wpisów na przyszły rok. Postanowiłem tak podzielić swoje publikacje, ponieważ na temat astro-magii praktycznie nic nie ma, a na temat astrologii jest sporo informacji, choć różnej jakości.

Pozdrawiam.

4 komentarze:

 1. Oszczędze Ci komplementów, sam wiesz, że równie dobrze (i regularnie) prowadzonej strony o tematyce magicznej, w polskim internecie nie ma. Mam tylko małą sugestie dotyczącą artykułów poświęconych pracy z jakościami, czy wszelakich ćwiczeń: zawarte w nich zalecenia są przedstawione w sposób chaotyczny (a ty nie jesteś chaotą prawda? ;) ). Myśle, że zwykłe wypunktowanie - coś w rodzaju podsumowań rozdziałów w WdH, byłoby wielce pomocne. Przydałby się również krótki artykulik "od czego zacząć", taki łopatologiczny (w sumie - podsumowujący). Tak na marginesie, jestem ciekaw Twoim przemyślenią dotyczących różnych systemów, czy form magii: od Crowleya, przez chaotyzm w stylu "Podręcznika Psychonauty", po szamanizm i szeptanie. Może byś zrobił prezent gwiazdkowy swoim czytelnikom i zamieścił felieton na ten temat?

  Pozdrawiam,
  Lew

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej, jak skończę pisać planowane na ten miesiąc artykuły, wezmę się za poprawianie tych, które już są. Też widze mankamenty, które wyszczególniłeś. Korzystam z tego, że mogę teraz poświecić więcej czasu na pisanie i staram się opisać podstawy jak najszybciej, bo z nowym rokiem będę miał mniej czasu.

   W każdym razie nie wiem, czy uda mi się zdążyć na gwiazdkę, choć byłoby super, ale chciałbym do stycznia zamknąć temat astro-magii, poprawić artykuły, żeby nie były chaotyczne i napisać artykuł porządkujący, jak czytać te wpisy, żeby miały sens.

   Dzięki za uwagi.

   Pozdrawiam
   Mateusz

   Usuń
 2. Pisałem już to, ale chyba mój komentarz gdzieś przepadł. Przydałby się osobny spis treści. Te teksty będą aktualne także za parę lat i dłużej, trudno je będzie wtedy znależć.
  I przyłączam się do innych opinii - bardzo ciekawy blog, widać głębokie zrozumienie zjawisk. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć, postaram się dopracować te kwestie do końca stycznia. Dzięki za uwagi.
   Pozdrawiam
   Mateusz

   Usuń

Polecam

Polecam zapoznać się, zwłaszcza każdemu kto jeszcze wierzy, że są jacyś "dobrzy" w polityce, teorie spiskowe są przesadzone a wojn...