piątek, 30 czerwca 2017

polecam

https://www.youtube.com/watch?v=iuS7zBdw0BU

Polecam ciekawy film, potwierdzający wiele praktyk okultystycznych o których od lat mówi się w kręgach "teorii spiskowych". W Polsce też się to dzieje, wielu moich klientów pochodzi z rodzin satanistycznych i było wykorzystywanych jako dzieci, co prawda żaden z moich klientów nie uczestniczył w składaniu ofiar z ludzi i nie pamięta szczegółów jak dokładnych czas zdarzenie,miejsce i nazwiska osób uczestniczących, ale liczba ludzi molestowanych seksualnie jako dzieci w okultystycznym kontekście w Polsce przez cały okres powojenny do dnia dzisiejszego jest gigantyczna.

7 komentarzy:

 1. Pytanie zasadnicze - ale po co? Dobra, rozumiem, spisek pedofili, ale... do jasnej, część tego kultu szyła buty... Babka pracowała w opiece społecznej... Inna była pielęgniarką (?) i..? Niewiem, mylę się najpewniej, ale wszelka czarna magia kojażyła mi się zawsze z pobudkami czysto doczesnymi... Proszę, rozjaśnij mi co motywuje takich ludzi, najzupełniej tego nie rozumiem. Popaprany mistycyzm? Chore pragnienie iluminacji? Zbiorowe szaleństwo? Nawet postacie u Sade jako cel stawiały sobie hedonizm - a ja tu hedonizmu nie widzę (cóż np. surowe mięso jest po prostu paskudne, zwłaszcza nie przyprawione...). Mateuszu, wiem, że zwykle kpie, ale tym razem nie. Dla mnie to jest jakaś Kant-arytmetyka, wytłuszcz, proszę, co kieruje takimi kultami, choć w kilku słowach. Jakii mają telos? Bo dla mnie to (krwawy) Ionesco.

  Pozdrawiam,
  Lew

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W mojej opinii powody są następujące ( kolejność bez znaczenia):
   1. Dawne inicjacje, i stare rytuały które chcą "żyć" i ludzie którzy nie umieją się z tego wyzwolić.
   2.Szaleństwo - choroba psychiczna
   3. Rządza władzy
   4. Wyparte molestowanie seksualne w młodym wieku, które po prostu powtarza sie ponownie
   5. Silny kult z charyzmatycznym liderem i psychomanipulacja
   6. Wychowanie w rodzinie, której to jest ważny element i wykonywanie zawodu który po prostu służy temu celowi - i tu często spotykają sie wszystkie powyższe.

   Dalej są motywacje czysto polityczne tj. wszystkie pomniejsze kulty satanistyczne ładują i dają energie większym organizacją z jasno i klarowanie określanymi celami. I tutaj zupełnie nie ma przypadków ponieważ energia dziecka ma dwie pożądane jakości a) jest w fazie dojrzenia wiec jest nieokreślona i nieukształtowana więc nadaje się do praktycznie wszystkie b) instynktownie ludzie postrzegają dzieci jako niewinne i bezbronne więc pewne kręgi chętnie używają tego do ukrywania swojego prawdziwego oblicza i prawdziwej emanacji.

   Dalej istotnym elementem jest to, że ogromna część "elit" rzeczywiście wierzy ( podobnie jak Majowie wierzyli, że jak przestaną składać ofiary z ludzi to świat się skończy), że jest to "mniejsze zło". Wiele organizacji wierzy szczerze, ze utrzymywanie takich kultów jest konieczne aby karmić w kontrolowany sposób negatywne istoty, które uważane są za bogów nadrzędnych ludziom i jeśli ludzie przestaną ich karmić albo się zbuntują wywołają wielką tragedie. Okultyzm znaczy "ukryte" i odnośni się to między innymi do tego, że większość "tajnych lóż" wierzy, że tylko niewielka grupa ludzi jest w stanie widzieć i znać prawdę o świecie, i jak ją pozna musi nieść ten "ciężar" a "przeciętni" ludzie zwariują albo będą starali się walczyć czym zniszczą wszystkich - tym samym członkowie takiej "elity" uważają, że wykorzystują ludzi moralnie upośledzonych(psychopatów) do robienie tego co musi być zrobione. Od bardzo dawnych czasów naprawdę zamierzchłych ludzie skłądali ofiary z innych ludzi i uprawiali kanibalizm - najczęściej wierząc że są w tym czasie "pojazdem" dla "wyższego bytu" który może się pożywić i gdy jest zaspokojony nie będzie dręczył i niszczył ludzi i świata. Większosc takich istot i kultów jest kojarzona z Saturnem.

   Usuń
 2. Dziękuję! Nie chcę zabierać Ci więcej czasu, ponieważ, choliba, udzielasz naprawdę wyczerpujących odpowiedzi (chyle czoło) - ale jeszcze jedno, na które - proszę odpowiedz jednym słowem: czy zwykle kulty tego typu krztałtują się "samorzutnie" (mówiąc językiem quasi-okultystycznym, są odpowiedzią na potencjał stworzony w eterze); czy powstają na drodze inicjaci na zasadzie: "spotkałem pewnego faceta, on mi otworzył oczy"?

  Pozdrawiam,
  wdzięczny Lew

  PS. Czy znasz jakąś publikacje opisującą powstawanie takiego "dzikiego" kultu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obie wersje sa możliwe, są rzeczy które organizują się samorzutnie np. był taki kult chyba w Kolumbii, osoba praktykowała jakaś formę voodoo i doznała "objawianie" i prowadziła bardzo skomplikowane rytuały ofiar z ludzi i z jej pomocy korzystali aktorzy, biznesmeni i ludzi polityki ( na pewno był to kraj ameryki południowej ale dokładnie już nie pamiętam). Są też sytuacje że w trakcie inicjacji w różnych lożach na ostatnich szczeblach wpierw osoba jest inicjowana w magie seksualna, następnie w pedofilie a potem w ofiary z ludzi. I tutaj np. Credo Mutwa(lata temu David Icke przeprowadzał z nim wywiad), afrykański szaman w jednym z wywiadów wprost przyznał, że niektóre inicjacji i sekrety jakie poznawał wymagały zjedzenia ludzkiego mięsa.

   Takich publikacji jest masa, głównie powstały w latach 70 i 80 i były objęte normalnym śledztwem dziennikarskim.

   https://www.youtube.com/watch?v=FMtFmqL8gXY

   To jest link do fragmentu dokumentu jaki kiedyś oglądałem o ile dobrze pamiętam to produkowała go jakaś widąca angielska stacja, wraz z wypowiedziami psychiatrów i policjantów którzy się tym zajmowali.

   Skala tego w krajach zachodnich jak cała Skandynawia, Anglia i Niemcy jest gigantyczna, ludzie zupełnie nie zdaja sobie sprawy z problemów jakie to generuje wszytskim jak np wzrost siły negatywnych istot, klątwy umieszczane i eneregtyzowana na całe obszary gdzie jednostki podatne ulegają opętaniom. Bagatelizowanie tego moim zdaniem jest nieodpowiedzialne bo w ten czy innym sposób dotyka wszystkich i jak sie nie wie że takie rzeczy mają miejsce nie da się przed nimi chronić.

   Usuń
 3. Wiele osób ma problem z przyswojeniem tego typu treści dlatego, że większość ludzi którzy robią tego typu rzeczy wyglądają "ładnie" i "sympatycznie", jednym z powodów jest ukradziona energii dzieci a drugim jest to, że bardzo często tego typu ludzi tworzą bardzo świadomie dwie osobowości jedna "dzienną" - białą która spełnia wszystkie kryteria społeczne bycia osobą "poważaną i godną szacunku" a drugą "nocną"- czarną która wykonuje określone rytuały i czynności i podlega zupełnie innym wzorcom moralnym - tego typu dysocjacja osobowości pozwala trzymać obie sfery życia zupełnie rozłączne i dzięki temu też praktycznie niezauważalne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mateuszu, serdecznie dziękuje Ci za poświęcony czas - naprawdę nie spodziewałem się, aż tak wyczerpującej odpowiedzi, szczególnie, że to najdłuższa Twoja wypowiedź od kilku miesięcy. Przyznam, że temat zainteresował mnie, ponieważ w moim rodzinnym mieście w latach 70 miała miejsce fala zaginięć dzieci - co ciekawe pamięć tamtych wydarzeń przetrwała w postaci miejskiej legendy o satanistach, (pomijając inne wydarzenia, które miały miejsce w XX, a mogą świadczyć o kumulacji ciemnej energii - np. upodobanie mieszkańców do czystek etnicznych).
  A tak na marginesie, masz racje co do bagatelizowania - zawsze postrzegałem satanistów (z empirii) jako punków, ćpunów, alkoholików i prześladowców kociego plemienia, ew. w bardziej "wyrafinowanej" wersji głosicieli nauk La Veya (nie czytałem, ale ktoś, kiedyś wykładał mi, że to raczej hedonistyczna doktryna, a nie ociekająca krwią praktyka; swoją drogą punk wąchający klej...). Oj, rozbudziłeś moją ciekawość, aż bierze mnie ochota, żeby odwiedzić rodzinę, zaszyć się w miejskiej bibliotece i przejrzeć wycinki prasowe, kto wie, może trafię na ślad zorganizownego kultu? Udzieliłeś mi naprawdę pomocnych informacji.

  Pozdrawiam,
  Lew

  OdpowiedzUsuń
 5. O tym jest horror klasy B "Nocny pociąg z mięsem". Oni lubią pokazywać pewne treści za pomocą pop kultury.

  OdpowiedzUsuń

Polecam

Polecam zapoznać się, zwłaszcza każdemu kto jeszcze wierzy, że są jacyś "dobrzy" w polityce, teorie spiskowe są przesadzone a wojn...