Przejdź do głównej zawartości

Spis treści

Teoria :

Początek drogi magicznej

Siła życiowa - perspektywa alchemiczna

Egregory

Cel bloga

Uniwersalna Inteligencja

Karma

Istoty upadłe

Pakty i cyrografy

Program kontroli umysłu - Illuminati

Program kontroli umysłu - instytucje totalne

Przejawianie mocy magicznych

Czarno-magiczne struktury - piramida

Opętania cz.1

Opętania cz.2

Podróż astralna

Tożsamość - czym jest astralna nieśmiertelność

Era Wodnika

Era wodnika a grupy magiczne

BHP w magii

Praktyka

Postrzeganie eteru

Odczyt pola energo-informacyjnego

Wahadło jako narzędzie magiczne

Tarcze magiczne

Klątwy - jak bronić się przed prześladowaniem

Oczyszczanie magiczne z wpływu sekt

Własne narzędzie do dywinacji

Po co są wróżby

Magia krwi

Astro-magia

Magia Księżyca

Neptun

Zodiak tropikalny a gwiazdozbiory

Zodiak tropikalny co w zamian

Domy astrologiczne

Magia Wenus

Słońce cz. 1

Słońce cz.2

Wenus i Merkury cz. 1

Wenus i Merkury cz. 2

Mars

Jowisz

Saturn

Uran

Religie i zdejmowanie pieczęci kościelnych:

Geneza chrześcijaństwa - wstęp do zdejmowania pieczęci KK

Zdejmowanie pieczęci KK

Usuwanie pieczęci KK - podejście energetyczne

Aborcja i eutanazja - analiza magiczna

Islam - przykład solaryzacji

Katolicyzm - przykład solaryzacji


Komentarze

  1. Coś pięknego! Spis treści pomógł bardzo w ułożeniu tych tekstów w spójną całość. Teraz można to przeczytać raz jeszcze cale.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Pieczęci Kościelne – zdejmowanie oraz specyfika Polski

Żeby dobrze zrozumieć czym są pieczęci kościelna trzeba się cofnąć do czasów przed-potopowych potocznie nazywanych „Atlantydą”. Warto pamiętać, że percepcje dotyczące tych „zapomnianych” czasów obarczone są kilkoma trudnościami. Pierwsze czasy te tak różniły się od tego co znamy, że przełożenie na obrazy i myśli swoich percepcji jest trudne. Druga trudność to tarcze, które trzeba umieć spenetrować, założone przez dawnych magów, aby utrudnić pozyskiwanie wiedzę z czasów i o czasach Atlantydy. Trzecia trudność to ogromna liczba mitów, legend i fantazji odnośnie tych dawnych czasów, które będą zawsze próbowały wpłynąć i odkształcić naszą percepcję. Dlatego wszystko co będę pisał o tych czasach jest niekompletne i nieweryfikowalne, dotyczy raptem tego co miało na mnie bezpośredni i silny wpływ. Jest też oparte na mojej percepcji w obszarach w których wydaje mi się z sukcesem przeniknąłem dawne tarcze „zapomnienia”.

Atlantyda była królestwem, z silną arystokracją którą tworzyły rody. Był …

Era Wodnika (część druga) – grupy magiczne, Rawn Clark, TMO

W tym wpisie chciałbym pokazać jak grupy magiczne funkcjonują na świecie i z jakich powodów starają się wpływać i manipulować umysłami i emocjami ludzi. Grupa magiczna w której byłem nazywała się po prostu Grupa-TMO i jej zadaniem było zgłębianie kabały i praca z magią IHVH-Adonai Rawna Clarka. Trafiłem do grupy zasadniczo „przypadkiem”, na pierwszym zlocie hemeticum poznałem osobę będącą częścią tej grupy od kilku lat(ten zlot był chyba w 2005 albo 2006 roku). Krótko po zlocie pod wpływem pozytywnych opinii na temat TMO, zacząłem je praktykować. Okazało się dla mnie bardzo proste i szybko ukończyłem pierwsze 9 lekcji. Następnie po rozmowach z polskim członkiem Grupy-TMO chciałem do niej wstąpić. Pierwszy okres kilku miesięcy spędziłem w tzw. akademię grupy TMO, która miała za zadanie wspomagać mój rozwój w ramach magii IHVH-Adoni.

Po pobycie w akademii zapragnął uczestniczyć w pracy tzw. Grupy Pracy. Grupa ta składała się z kilkunastu członków z całego świata w tym raptem kilku akt…

Depresja w ujęciu okultystycznym

Depresja w ujęciu okultystycznym

Depresja może mieć bardzo wiele źródeł. Przypadłość ta może być wynikiem wadliwej pracy mózgu z uwagi na obciążenia genetyczne jak i zanieczyszczenie środowiska. Może być wynikiem traumatycznych przeżyć, jakich dana osoba nie była w stanie bezpiecznie dla siebie przepracować. Może też mieć podłoże okultystyczne – i na tym chciałbym się skupić w tym artykule. Niektóre, rzadkie przypadki mają swoje podłoże w kilku lub wszystkich źródłach naraz, i wtedy pomoc takiej osobie okazuje się trudna.

Depresja pojawia się z uwagi na brak siły witalnej. Dopóty dopóki człowiek czuje w sobie silny przepływ energii życiowej cieszy się dobrym samopoczuciem (co nie znaczy, że nie ma w sobie trudnych czy nieprzyjemnych emocji). Skutkiem zaburzenie tego przepływu jest stan zobojętnienia, wyobcowania z życia a czasem myśli samobójcze. Chciałbym w tym miejscu nakreślić, wszystkim osobom zmagającym się z tym problem, że jeśli źródłem depresji nie jest natura czysto fizyczna …